TFbL 2015-16
09.02.2016 16:16Delfíni Tábor - vítěz TFbL 2015-16
2. místo - Mrníci Opařany
3. místo - FbK Planá nad Lužnicí
LIGA
Konečná tabulka Ligy
V |
VSN |
PSN |
P |
skóre |
Body |
||||
1. |
Delfíni Tábor |
8 |
0 |
0 |
2 |
56 |
: |
25 |
24 |
2. |
Mrníci Opařany |
8 |
0 |
0 |
2 |
49 |
: |
24 |
24 |
3. |
FbK Planá n. Luž. |
5 |
0 |
0 |
5 |
36 |
: |
43 |
15 |
4. |
SK Sokol Chýnov |
3 |
2 |
0 |
5 |
37 |
: |
39 |
13 |
5. |
Rychlá rota Tábor |
2 |
1 |
1 |
6 |
35 |
: |
46 |
9 |
6. |
FbK Pivní Vlny Sezimovo Ústí |
1 |
0 |
2 |
7 |
27 |
: |
63 |
5 |
5. kolo
Delfíni Tábor |
Rychlá rota Tábor |
8:2 |
Mrníci Opařany |
Rychlá rota Tábor |
4:3 |
Delfíni Tábor |
SK Sokol Chýnov |
5:2 |
Mrníci Opařany |
FbK Planá nad Lužnicí |
9:1 |
FbK Pivní Vlny Sezimovo Ústí |
SK Sokol Chýnov |
5:4 SN |
FbK Pivní Vlny Sezimovo Ústí |
FbK Planá nad Lužnicí |
6:3 |
Tabulka po 4. kole
V |
VSN |
PSN |
P |
skóre |
Body |
||||
1. |
Delfíni Tábor |
6 |
0 |
0 |
2 |
42 |
: |
21 |
18 |
2. |
Mrníci Opařany |
6 |
0 |
0 |
2 |
36 |
: |
20 |
18 |
3. |
FbK Planá n. Luž. |
4 |
0 |
0 |
4 |
29 |
: |
31 |
12 |
4. |
SK Sokol Chýnov |
3 |
1 |
0 |
4 |
30 |
: |
29 |
11 |
5. |
Rychlá rota Tábor |
2 |
1 |
1 |
4 |
30 |
: |
34 |
9 |
6. |
FbK Pivní Vlny Sez. Ústí |
1 |
0 |
1 |
6 |
20 |
: |
52 |
4 |
4. kolo
FbK Pivní Vlny Sezimovo Ústí |
Delfíni Tábor |
1:11 |
FbK Planá nad Lužnicí |
Delfíni Tábor |
4:3 |
Mrníci Opařany |
FbK Pivní Vlny Sezimovo Ústí |
8:1 |
FbK Planá nad Lužnicí |
Rychlá rota Tábor |
4:6 |
Mrníci Opařany |
SK Sokol Chýnov |
3:4 |
Rychlá rota Tábor |
SK Sokol Chýnov |
7:5 |
Tabulka Ligy po 3. kole
V |
VSN |
PSN |
P |
skóre |
Body |
||||
1. |
Delfíni Tábor |
5 |
0 |
0 |
1 |
28 |
: |
16 |
15 |
2. |
Mrníci Opařany |
5 |
0 |
0 |
1 |
25 |
: |
15 |
15 |
3. |
FbK Planá n. Luž. |
3 |
0 |
0 |
3 |
21 |
: |
22 |
9 |
4. |
SK Sokol Chýnov |
2 |
1 |
0 |
3 |
21 |
: |
19 |
8 |
5. |
FbK Pivní Vlny Sezimovo Ústí |
1 |
0 |
1 |
4 |
18 |
: |
33 |
4 |
6. |
Rychlá rota Tábor |
0 |
1 |
1 |
4 |
17 |
: |
25 |
3 |
3. kolo
SK Sokol Chýnov |
FbK Planá nad Lužnicí |
3:4 |
FbK Pivní Vlny Sezimovo Ústí |
FbK Planá nad Lužnicí |
1:9 |
SK Sokol Chýnov |
Delfíni Tábor |
3:4 |
FbK Pivní Vlny Sezimovo Ústí |
Rychlá rota Tábor |
4:5SN |
Mrníci Opařany |
Delfíni Tábor |
0:3 |
Mrníci Opařany |
Rychlá rota Tábor |
4:3 |
Tabulka Ligy po 2. kole
V |
VSN |
PSN |
P |
skóre |
Body |
Min.poř. |
||||
1. |
Mrníci Opařany |
4 |
0 |
0 |
0 |
21 |
: |
9 |
12 |
1. |
2. |
Delfíni Tábor |
3 |
0 |
0 |
1 |
21 |
: |
13 |
9 |
2. |
3. |
SK Sokol Chýnov |
2 |
1 |
0 |
1 |
15 |
: |
11 |
8 |
3. |
4. |
FbK Pivní Vlny Sez. Ústí |
1 |
0 |
0 |
3 |
13 |
: |
19 |
3 |
6. |
5. |
FbK Planá n. Luž. |
1 |
0 |
0 |
3 |
8 |
: |
18 |
3 |
4. |
6. |
Rychlá rota Tábor |
0 |
0 |
1 |
3 |
9 |
: |
17 |
1 |
5. |
2. kolo
FbK Planá nad Lužnicí |
Delfíni Tábor |
2:6 |
Mrníci Opařany |
Delfíni Tábor |
4:3 |
FbK Planá nad Lužnicí |
SK Sokol Chýnov |
3:6 |
Mrníci Opařany |
FbK Pivní Vlny Sezimovo Ústí |
7:4 |
Rychlá rota Tábor |
SK Sokol Chýnov |
0:1SN |
Rychlá rota Tábor |
FbK Pivní Vlny Sezimovo Ústí |
2:5 |
Tabulka Ligy po 1. kole
V |
VSN |
PSN |
P |
skóre |
Body |
||||
1. |
Mrníci Opařany |
2 |
0 |
0 |
0 |
10 |
: |
2 |
6 |
2. |
Delfíni Tábor |
2 |
0 |
0 |
0 |
12 |
: |
7 |
6 |
3. |
SK Sokol Chýnov |
1 |
0 |
0 |
1 |
8 |
: |
8 |
3 |
5. |
FbK Planá n. Luž. |
1 |
0 |
0 |
1 |
3 |
: |
6 |
3 |
6. |
Rychlá rota Tábor |
0 |
0 |
0 |
2 |
7 |
: |
11 |
0 |
4. |
FbK Pivní Vlny Sezimovo Ústí |
0 |
0 |
0 |
2 |
4 |
: |
10 |
0 |
1. kolo
Rychlá rota Tábor |
Delfíni Tábor |
5:8 |
FbK Pivní Vlny Sezimovo Ústí |
Delfíni Tábor |
2:4 |
Rychlá rota Tábor |
FbK Planá nad Lužnicí |
2:3 |
FbK Pivní Vlny Sezimovo Ústí |
SK Sokol Chýnov |
2:6 |
Mrníci Opařany |
FbK Planá nad Lužnicí |
4:0 |
Mrníci Opařany |
SK Sokol Chýnov |
6:2 |
Divize
Konečná tabulka Divize
V |
VSN |
PSN |
P |
skóre |
Body |
||||
1. |
Košice Bulldogs |
7 |
2 |
0 |
1 |
47 |
: |
32 |
25 |
2. |
TJ Lokomotiva Pacovští Blbouni |
7 |
1 |
0 |
2 |
50 |
: |
24 |
23 |
3. |
Double Penetration A |
3 |
0 |
4 |
3 |
31 |
: |
37 |
13 |
4. |
Naugthy boys Pacov |
2 |
2 |
1 |
5 |
36 |
: |
44 |
11 |
5. |
Double Penetration B |
2 |
1 |
1 |
6 |
36 |
: |
46 |
9 |
6. |
CSKA Jistebnice |
2 |
1 |
1 |
6 |
39 |
: |
56 |
3(-6) |
5. kolo
Double Penetration B |
Naugthy boys Pacov |
4:3 |
Double Penetration B |
Double Penetration A |
5:4SN |
TJ Lokomotiva Pacovští Blbouni |
Naugthy boys Pacov |
2:4 |
Košice Buldogs |
Double Penetration A |
3:2SN |
TJ Lokomotiva Pacovští Blbouni |
CSKA Jistebnice |
7:1 |
Košice Buldogs |
CSKA Jistebnice |
8:4 |
Tabulka po 4. kole
V |
VSN |
PSN |
P |
skóre |
Body |
Min.poř. |
||||
1. |
TJ Lokomotiva Pacovští Blbouni |
6 |
1 |
0 |
1 |
41 |
: |
19 |
20 |
2. |
2. |
Košice Bulldogs |
6 |
1 |
0 |
1 |
36 |
: |
26 |
20 |
1. |
3. |
Double Penetration A |
3 |
0 |
1 |
4 |
25 |
: |
29 |
11 |
3. |
4. |
Naugthy boys Pacov |
1 |
2 |
1 |
4 |
29 |
: |
38 |
8 |
5. |
5. |
Double Penetration B |
1 |
0 |
1 |
5 |
28 |
: |
38 |
4 |
4. |
6. |
CSKA Jistebnice |
2 |
1 |
1 |
4 |
34 |
: |
41 |
3(-6) |
6. |
4. kolo
Double Penetration B |
Košice Buldogs |
5:6 |
Double Penetration B |
CSKA Jistebnice |
3:4SN |
Košice Buldogs |
TJ Lokomotiva Pacovští Blbouni |
2:5 |
Naugthy boys Pacov |
CSKA Jistebnice |
4:2 |
Double Penetration A |
TJ Lokomotiva Pacovští Blbouni |
3:4 |
Double Penetration A |
Naugthy boys Pacov |
2:1 |
Tabulka po 3. kole
V |
VSN |
PSN |
P |
skóre |
Body |
||||
1. |
Košice Bulldogs |
5 |
1 |
0 |
0 |
28 |
: |
16 |
17 |
2. |
TJ Lokomotiva Pacovští Blbouni |
4 |
1 |
0 |
1 |
32 |
: |
14 |
14 |
3. |
Double Penetration A |
2 |
0 |
1 |
3 |
20 |
: |
24 |
8 |
4. |
Double Penetration B |
2 |
0 |
0 |
4 |
20 |
: |
28 |
3 |
5. |
Naugthy boys Pacov |
0 |
2 |
1 |
3 |
24 |
: |
34 |
5 |
6. |
CSKA Jistebnice |
2 |
0 |
1 |
3 |
28 |
: |
34 |
1(-6) |
3. kolo
CSKA Jistebnice |
Double Penetration A |
4:6 |
CSKA Jistebnice |
TJ Lokomotiva Pacovští Blbouni |
3:7 |
Košice Buldogs |
Double Penetration A |
5:2 |
Double Penetration B |
TJ Lokomotiva Pacovští Blbouni |
4:5 |
Košice Buldogs |
Naugthy boys Pacov |
5:4SN |
Double Penetration B |
Naugthy boys Pacov |
6:5 |
Tabulka po 2. kole
V |
VSN |
PSN |
P |
skóre |
Body |
||||
1. |
Košice Bulldogs |
4 |
0 |
0 |
0 |
18 |
: |
10 |
12 |
2. |
TJ Lokomotiva Pacovští Blbouni |
2 |
1 |
0 |
1 |
20 |
: |
7 |
8 |
3. |
Double Penetration A |
1 |
0 |
1 |
2 |
12 |
: |
15 |
5 |
4. |
Naugthy boys Pacov |
0 |
2 |
0 |
2 |
15 |
: |
23 |
4 |
5. |
CSKA Jistebnice |
2 |
0 |
1 |
1 |
21 |
: |
21 |
1 (-6) |
6. |
Double Penetration B |
0 |
0 |
0 |
4 |
9 |
: |
19 |
0 |
2. kolo
Double Penetration A |
TJ Lokomotiva Pacovští Blbouni |
1:2SN |
Double Penetration B |
TJ Lokomotiva Pacovští Blbouni |
2:6 |
Double Penetration A |
CSKA Jistebnice |
4:8 |
Double Penetration B |
Košice Buldogs |
3:4 |
Naugthy boys Pacov |
CSKA Jistebnice |
6:5SN |
Naugthy boys Pacov |
Košice Buldogs |
3:4 |
Tabulka po 1. kole
V |
VSN |
PSN |
P |
skóre |
Body |
||||
1. |
Košice Bulldogs |
2 |
0 |
0 |
0 |
10 |
: |
4 |
6 |
2.. |
Double Penetration A |
1 |
0 |
1 |
0 |
7 |
: |
5 |
4 |
3. |
TJ Lokomotiva Pacovští Blbouni |
1 |
0 |
0 |
1 |
12 |
: |
4 |
3 |
4. |
Naugthy boys Pacov |
0 |
1 |
0 |
1 |
6 |
: |
14 |
2 |
5. |
Double Penetration B |
0 |
0 |
0 |
2 |
4 |
: |
9 |
0 |
6. |
CSKA Jistebnice |
1 |
0 |
0 |
1 |
8 |
: |
11 |
-3 |
1. kolo
Double Penetration B |
Double Penetration A |
1:4 |
Naugthy boys Pacov |
Double Penetration A |
4:3SN |
Double Penetration B |
CSKA Jistebnice |
3:5 |
Naugthy boys Pacov |
TJ Lokomotiva Pacovští Blbouni |
2:11 |
Košice Buldogs |
CSKA Jistebnice |
8:3 |
Košice Buldogs |
TJ Lokomotiva Pacovští Blbouni |
2:1 |
Přebor
Závěrečná tabulka po 5. kole
V |
VSN |
PSN |
P |
skóre |
Body |
Min.poř. |
||||
1. |
Draci Chotoviny |
6 |
1 |
0 |
3 |
50 |
: |
36 |
20 |
3. |
2. |
Tazmani Jistebnice |
5 |
1 |
1 |
3 |
39 |
: |
29 |
18 |
2. |
3. |
Nord Blanc |
5 |
1 |
0 |
4 |
34 |
: |
32 |
17 |
5. |
4. |
Real Tábor |
5 |
0 |
2 |
3 |
38 |
: |
31 |
17 |
4. |
5. |
Sokol Sudoměřice |
5 |
0 |
0 |
5 |
60 |
: |
51 |
15 |
1. |
6. |
TJ Sokol Jistebnice |
1 |
0 |
0 |
9 |
31 |
: |
73 |
3 |
6. |
5. kolo
Real Tábor |
Draci Chotoviny |
4:5SN |
FbK Sokol Jistebnice |
Draci Chotoviny |
3:9 |
Real Tábor |
Sokol Sudoměřice |
7:2 |
FbK Sokol Jistebnice |
Tazmani Jistebnice |
3:5 |
Nord Blanc |
Sokol Sudoměřice |
4:1 |
Nord Blanc |
Tazmani Jistebnice |
2:0 |
Tabulka po 4. kole
V |
VSN |
PSN |
P |
skóre |
Body |
Min.poř. |
||||
1. |
Sokol Sudoměřice |
5 |
0 |
0 |
3 |
57 |
: |
40 |
15 |
1. |
2. |
Tazmani Jistebnice |
4 |
1 |
1 |
2 |
34 |
: |
24 |
15 |
3. |
3. |
Draci Chotoviny |
5 |
0 |
0 |
3 |
36 |
: |
29 |
15 |
5. |
4. |
Real Tábor |
4 |
0 |
1 |
3 |
27 |
: |
24 |
13 |
4. |
5. |
Nord Blanc |
3 |
1 |
0 |
4 |
28 |
: |
31 |
11 |
2. |
6. |
TJ Sokol Jistebnice |
1 |
0 |
0 |
7 |
25 |
: |
59 |
3 |
6. |
4. kolo
FbK Sokol Jistebnice |
Real Tábor |
0:7 |
Tazmani Jistebnice |
Real Tábor |
5:4SN |
Sokol Sudoměřice |
Draci Chotoviny |
3:9 |
Tazmani Jistebnice |
Sokol Sudoměřice |
9:2 |
Nord Blanc |
Draci Chotoviny |
0:5K |
Nord Blanc |
FbK Sokol Jistebnice |
0:5K |
Tabulka po 3. kole
V |
VSN |
PSN |
P |
skóre |
Body |
||||
1. |
Sokol Sudoměřice |
5 |
0 |
0 |
1 |
52 |
: |
22 |
15 |
2. |
Nord Blanc |
3 |
1 |
0 |
2 |
28 |
: |
21 |
11 |
3. |
Tazmani Jistebnice |
3 |
0 |
1 |
2 |
20 |
: |
18 |
10 |
4. |
Real Tábor |
3 |
0 |
0 |
3 |
16 |
: |
19 |
9 |
5. |
Draci Chotoviny |
3 |
0 |
0 |
3 |
22 |
: |
26 |
9 |
6. |
TJ Sokol Jistebnice |
0 |
0 |
0 |
6 |
20 |
: |
52 |
0 |
3.kolo
Draci Chotoviny |
Tazmani Jistebnice |
3:2 |
Draci Chotoviny |
Real Tábor |
3:4 |
FbK Sokol Jistebnice |
Tazmani Jistebnice |
5:6 |
Nord Blanc |
Real Tábor |
4:2 |
FbK Sokol Jistebnice |
Sokol Sudoměřice |
4:14 |
Nord Blanc |
Sokol Sudoměřice |
4:7 |
Tabulka po 2. kole
V |
VSN |
PSN |
P |
skóre |
Body |
Min.poř. |
||||
1. |
Sokol Sudoměřice |
3 |
0 |
0 |
1 |
31 |
: |
13 |
9 |
3. |
2. |
Nord Blanc |
2 |
1 |
0 |
1 |
20 |
: |
12 |
8 |
4. |
3. |
Tazmani Jistebnice |
2 |
0 |
1 |
1 |
12 |
: |
10 |
7 |
5. |
4. |
Real Tábor |
2 |
0 |
0 |
2 |
10 |
: |
12 |
6 |
1. |
5. |
Draci Chotoviny |
2 |
0 |
0 |
2 |
16 |
: |
20 |
6 |
2. |
6. |
TJ Sokol Jistebnice |
0 |
0 |
0 |
4 |
11 |
: |
32 |
0 |
6. |
2.kolo
Tazmani Jistebnice |
Real Tábor |
1:0 |
Tazmani Jistebnice |
Draci Chotoviny |
5:2 |
Nord Blanc |
Real Tábor |
6:2 |
Sokol Sudoměřice |
Draci Chotoviny |
6:3 |
Nord Blanc |
FbK Sokol Jistebnice |
6:2 |
Sokol Sudoměřice |
FbK Sokol Jistebnice |
17:3 |
Tabulka po 1. kole
V |
VSN |
PSN |
P |
skóre |
Body |
||||
1. |
Real Tábor |
2 |
0 |
0 |
0 |
8 |
: |
5 |
6 |
2. |
Draci Chotoviny |
2 |
0 |
0 |
0 |
11 |
: |
9 |
6 |
3. |
Sokol Sudoměřice |
1 |
0 |
0 |
1 |
8 |
: |
8 |
3 |
4. |
Nord Blanc |
0 |
1 |
0 |
1 |
8 |
: |
8 |
2 |
5. |
Tazmani Jistebnice |
0 |
0 |
1 |
1 |
6 |
: |
8 |
1 |
6. |
TJ Sokol Jistebnice |
0 |
0 |
0 |
2 |
6 |
: |
9 |
0 |
1.kolo
Nord Blanc |
Draci Chotoviny |
4:5 |
Nord Blanc |
Tazmani Jistebnice |
4:3SN |
FbK Sokol Jistebnice |
Draci Chotoviny |
5:6 |
Sokol Sudoměřice |
Tazmani Jistebnice |
4:3 |
FbK Sokol Jistebnice |
Real Tábor |
1:3 |
Sokol Sudoměřice |
Real Tábor |
4:5 |
Základní část TFbL
Skupina A
V |
VSN |
PSN |
P |
skóre |
Body |
||||
1. |
Delfíni Tábor |
10 |
0 |
0 |
0 |
74 |
: |
17 |
30 |
2. |
FbK Pivní Vlny SÚ |
7 |
0 |
0 |
3 |
51 |
: |
43 |
21 |
3. |
Naugthy Boys Pacov |
5 |
0 |
0 |
5 |
36 |
: |
38 |
15 |
4. |
Košice Buldogs |
5 |
0 |
0 |
5 |
38 |
: |
39 |
15 |
5. |
Nord Blanc |
1 |
1 |
0 |
8 |
26 |
: |
54 |
5 |
6. |
FbC Sokol Jistebnice |
1 |
0 |
1 |
8 |
29 |
: |
63 |
4 |
pozn.: o pořadí mezi Pacovem a Košicemi rozhodla lepší bilance vzájemných zápasů
Skupina B
V |
VSN |
PSN |
P |
skóre |
Body |
||||
1. |
SK Sokol Chýnov |
7 |
2 |
1 |
0 |
45 |
: |
18 |
26 |
2. |
Mrníci Opařany |
7 |
1 |
2 |
0 |
43 |
: |
23 |
25 |
3. |
Double Penetration B |
3 |
2 |
0 |
5 |
40 |
: |
51 |
13 |
4. | CSKA Jistebnice | 3 | 1 | 1 | 5 | 52 | : | 49 | 12 |
5. |
Sokol Sudoměřice |
3 |
0 |
0 |
7 |
34 |
: |
59 |
9 |
6. |
Tazmani Jistebnice |
1 |
0 |
2 |
7 |
25 |
: |
39 |
5 |
Skupina C
V |
VSN |
PSN |
P |
skóre |
Body |
||||
1. |
Rychlá rota Tábor |
7 |
1 |
0 |
2 |
49 |
: |
25 |
23 |
2. |
Fbk Planá n. Lužnicí |
5 |
2 |
2 |
1 |
38 |
: |
22 |
21 |
3. |
TJ Loko. Pacovští Blbouni |
7 |
0 |
0 |
3 |
47 |
: |
23 |
21 |
4. |
Double Penetration A |
4 |
1 |
1 |
4 |
31 |
: |
40 |
15 |
5. |
Draci Chotoviny |
2 |
0 |
1 |
7 |
27 |
: |
50 |
7 |
6. |
Real Tábor |
1 |
0 |
0 |
9 |
27 |
: |
60 |
3 |
jměno (klub) |
datum utkání |
přestupek | konec trestu (může nastoupit k utkání) |
|
---|---|---|---|---|
1. | Karel Křepelka Delfíni Tábor |
25.10.2015 | napadení | 29.11.2015 + podmínečné vyloučení z TFbL |
2. | Vojtěch Podzimek | 12.12.2015 | neoprávněný start | 2 soutěžní utkání 1. kola Přeboru TFbL |
3. | Lukáš Plzák | 31.1.2016 | šarvátka | 1 soutěžní utkání nepodmíněně + 2 soutěžní utkání podmíněněn do konce sezóny 2015-16 |
4. | Jan Pumpr | 31.1. 2016 | šarvátka | 1 soutěžní utkání nepodmíněně + 2 soutěžní utkání podmíněněn do konce sezóny 2015-16 |
Karel Křepelka (Delfíni Tábor) - podmínečné vyloučení z TFbL+ zákaz startu ve 4 soutěžních utkáních
- trest vyloučení z TFbL vstoupí v platnost v případě udělení ČK a podmínka platí na dobu trvání celého ročníku 2015/6
ad 2
Neoprávněný start hráče Vojtěcha Podzimka za mužstvo CSKA Jistebnice v zápasech 5. kola TFbL Sokol Sudoměřice - CSKA Jistebnice a Mrníci Opařany - CSKA Jistebnice dne 12.12. 2015
1. hráč Sokola Jistebnice Vojtěch Podzimek se trestá zastavením činnosti na dva soutěžní zápasy 1. kola Přeboru TFbL
2. oba výše zmíněné zápasy se kontumují 5:0 ve prospěch soupeře, tj. Sokola Sudoměřice a Mrníci Opařany
3. mužstvo CSKA Jistebnice se trestá odebráním 6 bodů z tabulky Divize TFbL 2015-16
———
Zpět