Liga 

Liga

4. a 11.1
1.kolo   Fbk Planá n. Lužnicí
9:00 Draci Chotoviny - Mrníci Opařany
10:00 Mrníci Opařany - Delfíni Tábor
10:50 Delfíni Tábor - Draci Chotoviny
9:00 Rychlá rota Tábor - TJ Loko Pacovští Blbouni
10:00 Rychlá rota Tábor - Expendales Tábor
10:50 TJ Loko Pacovští Blbouni - Expendales Tábor
       
25.01.2020 2.kolo   Delfíni Tábor
9:00 Draci Chotoviny - Mrníci Opařany
10:00 Mrníci Opařany - TJ Loko Pacovští Blbouni
10:50 Draci Chotoviny - TJ Loko Pacovští Blbouni
11:30 Fbk Planá n. Lužnicí - Rychlá rota Tábor
12:30 Rychlá rota Tábor - Expendales Tábor
13:15 Expendales Tábor - Fbk Planá n. Lužnicí
       
08.02.2020 3.kolo   TJ Loko Pacovští Blbouni
9:00 Rychlá rota Tábor - Delfíni Tábor
10:00 Delfíni Tábor - Fbk Planá n. Lužnicí
10:50 Mrníci Opařany - Rychlá rota Tábor
11:30 Fbk Planá n. Lužnicí - Draci Chotoviny
12:30 Expendales Tábor - Mrníci Opařany
13:15 Expendales Tábor - Draci Chotoviny
       
15.02.2020 4.kolo   Expendales Tábor
13:00 Fbk Planá n. Lužnicí - Mrníci Opařany
14:00 Delfíni Tábor - Fbk Planá n. Lužnicí
14:50 Mrníci Opařany - Rychlá rota Tábor
15:30 TJ Loko Pacovští Blbouni - Delfíni Tábor
16:30 Draci Chotoviny - Rychlá rota Tábor
17:15 Draci Chotoviny - TJ Loko Pacovští Blbouni
       
22.02.2020 5.kolo   Draci Chotoviny
9:00 Rychlá rota Tábor - Delfíni Tábor
10:00 Delfíni Tábor - Expendales Tábor
10:50 Rychlá rota Tábor - TJ Loko Pacovští Blbouni
11:30 Expendales Tábor - Mrníci Opařany
12:30 TJ Loko Pacovští Blbouni - Fbk Planá n. Lužnicí
13:15 Fbk Planá n. Lužnicí - Mrníci Opařany
       
07.03.2020 7.kolo   Mrníci Opařany
8:00 Delfíni Tábor - Expendales Tábor
9:00 Expendales Tábor - Draci Chotoviny
9:50 TJ Loko Pacovští Blbouni - Delfíni Tábor
10:30 Draci Chotoviny - Rychlá rota Tábor
11:30 TJ Loko Pacovští Blbouni - Fbk Planá n. Lužnicí
12:15 Fbk Planá n. Lužnicí - Rychlá rota Tábor
       
15.03.2020 3.kolo   Rychlá rota Tábor
13:00 Delfíni Tábor - Draci Chotoviny
14:00 Mrníci Opařany - Delfíni Tábor
14:50 Fbk Planá n. Lužnicí - Draci Chotoviny
15:30 Mrníci Opařany - TJ Loko Pacovští Blbouni
16:30 Expendales Tábor - Fbk Planá n. Lužnicí
17:15 TJ Loko Pacovští Blbouni - Expendales Tábor