Liga -  2. kolo  – 19. 1. 2019

9:00

Delfíni Tábor

-

Draci Chotoviny

6:2

10:00

Delfíni Tábor

-

Mrníci Opařany

2:4

10:50

Rychlá rota Tábor

-

Draci Chotoviny

5:2

11:30

FbK Planá nad Lužnicí

-

Mrníci Opařany

1:2

12:30

Rychlá rota Tábor

-

FbK Planá nad Lužnicí

4:5

 

 

 

V

VP

PP/R

P

skóre

 

 

Body

Min.poř.

1.

Mrníci Opařany

4

0

0

0

18

:

5

12

1.

2.

Fbk Planá n. Lužnicí

3

0

0

1

17

:

12

9

4.

3.

Sokol Sudoměřice

1

0

0

1

8

:

6

3

6.

4.

Rychlá rota Tábor

1

0

0

1

9

:

7

3

5.

5.

Delfíni Tábor

1

0

0

3

12

:

17

3

2.

6.

Draci Chotoviny

0

0

0

4

9

:

26

0

3.

 

Liga

Liga

Liga -  6. kolo  – 17. 3. 2019

9:00

FbK Planá nad Lužnicí

-

Draci Chotoviny

4:1

10:00

FbK Planá nad Lužnicí

-

Mrníci Opařany

4:3

10:50

Draci Chotoviny

-

Sokol Sudoměřice

1:5

11:30

Rychlá rota Tábor

-

Mrníci Opařany

6:5

12:30

Rychlá rota Tábor

-

Sokol Sudoměřice

7:4

13:30

Draci Chotoviny

-

Sokol Sudoměřice

5:6PP

 

 

 

V

VP

PP/R

P

skóre

 

 

Body

Min.poř.

1.

Mrníci Opařany

8

0

0

2

46

:

21

24

1.

2.

Fbk Planá n. Lužnicí

6

0

1

3

39

:

33

19

3.

3.

Delfíni Tábor

6

0

0

4

37

:

41

18

2.

4.

Rychlá rota Tábor

4

1

1

4

48

:

47

15

4.

5.

Sokol Sudoměřice

3

1

1

5

38

:

40

12

5.

6.

Draci Chotoviny

0

0

1

9

27

:

59

1

6.

 

 

Fbk

 

Delfíní

 

 

Mrníci

 

Draci

 

Sokol

 

 

Rychlá rota

 

 

 

 

 

Planí n. Luž

Tábor

 

Opařany

Chotoviny

Sudoměřice

Tábor

 

Skóre

 

Body

 

 

 

 

4

:

2

1

:

2

7

:

4

2

:

8

5

:

4

39

:

33

19

Fbk Planá n. Lužnicí

 

 

 

1

:

3

4

:

3

4

:

1

5

K

0

6

PP

6

 

 

 

 

 

2

:

4

 

 

 

2

:

4

6

:

2

2

:

7

8

:

6

37

:

41

18

Delfíni Tábor

3

:

1

 

 

 

2

:

5

8

:

5

4

:

2

6

:

5

 

 

 

 

 

2

:

1

4

:

2

 

 

 

8

:

1

4

:

1

4

:

0

46

:

21

24

Mrníci Opařany

3

:

4

5

:

2

 

 

 

5

:

2

6

:

2

5

:

6

 

 

 

 

 

4

:

7

2

:

6

1

:

8

 

 

 

1

:

5

2

:

5

27

:

59

1

Draci Chotoviny

1

:

4

5

:

8

2

:

5

 

 

 

5

PP

6

4

:

5

 

 

 

 

 

8

:

2

7

:

2

1

:

4

5

:

1

 

 

 

3

PP

4

38

:

40

12

Sokol Sudoměřice

0

K

5

2

:

4

2

:

6

6

PP

5

 

 

 

4

:

7

 

 

 

 

 

4

:

5

6

:

8

0

:

4

5

:

2

4

PP

3

 

 

 

48

:

47

15

Rychlá rota Tábor

6

PP

6

5

:

6

6

:

5

5

:

4

7

:

4

 

 

 

 

 

 

 

 

Liga -  5. kolo  – 23. 2. 2019

Draci Chotoviny

-

Rychlá rota Tábor

4:5

Delfíni Tábor

-

Rychlá rota Tábor

6:5

Delfíni Tábor

-

FbK Planá nad Lužnicí

3:1

FbK Planá nad Lužnicí

-

Sokol Sudoměřice

5:0K

Draci Chotoviny

-

Sokol Sudoměřice

odloženo

 

 

 

V

VP

PP/R

P

skóre

 

 

Body

Min.poř.

1.

Mrníci Opařany

8

0

0

0

38

:

11

24

1.

2.

Delfíni Tábor

6

0

0

4

37

:

41

18

2.

3.

Fbk Planá n. Lužnicí

4

0

1

3

31

:

29

13

3.

4.

Rychlá rota Tábor

2

1

1

4

35

:

38

9

5.

5.

Sokol Sudoměřice

2

0

1

4

23

:

27

7

4.

6.

Draci Chotoviny

0

0

0

7

20

:

44

0

6.

 

Opařany jistý vítěz 2018/2019

Liga -  4. kolo  – 16. 2. 2019

9:00

Delfíni Tábor

-

Rychlá rota Tábor

8:6

10:00

Rychlá rota Tábor

-

FbK Planá nad Lužnicí

6:6PP

10:50

Delfíni Tábor

-

Mrníci Opařany

2:5

11:30

Sokol Sudoměřice

-

FbK Planá nad Lužnicí

8:2

12:30

Sokol Sudoměřice

-

Mrníci Opařany

2:6

 

1.

Mrníci Opařany

8

0

0

0

38

:

11

24

1.

2.

Delfíni Tábor

4

0

0

4

34

:

35

12

3.

3.

Fbk Planá n. Lužnicí

3

0

1

2

25

:

26

10

2.

4.

Sokol Sudoměřice

2

0

1

3

23

:

22

7

5.

5.

Rychlá rota Tábor

1

1

1

3

25

:

28

6

4.

6.

Draci Chotoviny

0

0

0

6

16

:

39

0

6.

 

Liga -  3. kolo  – 9. 2. 2019

9:00

Rychlá rota Tábor

-

Mrníci Opařany

0:4

10:00

Rychlá rota Tábor

-

Sokol Sudoměřice

4:3PP

10:50

Draci Chotoviny

-

Mrníci Opařany

2:5

11:30

Delfíni Tábor

-

Sokol Sudoměřice

4:2

12:30

Delfíni Tábor

-

Draci Chotoviny

8:5

 

 

 

 

V

VP

PP/R

P

skóre

 

 

Body

Min.poř.

1.

Mrníci Opařany

6

0

0

0

27

:

7

18

1.

2.

Fbk Planá n. Lužnicí

3

0

0

1

17

:

12

9

2.

3.

Delfíni Tábor

3

0

0

3

24

:

24

9

5.

4.

Rychlá rota Tábor

1

1

0

2

13

:

14

5

4.

5.

Sokol Sudoměřice

1

0

1

2

13

:

14

4

3.

6.

Draci Chotoviny

0

0

0

6

16

:

39

0

6.

Liga -  2. kolo  – 19. 1. 2019

9:00

Delfíni Tábor

-

Draci Chotoviny

6:2

10:00

Delfíni Tábor

-

Mrníci Opařany

2:4

10:50

Rychlá rota Tábor

-

Draci Chotoviny

5:2

11:30

FbK Planá nad Lužnicí

-

Mrníci Opařany

1:2

12:30

Rychlá rota Tábor

-

FbK Planá nad Lužnicí

4:5

 

 

 

V

VP

PP/R

P

skóre

 

 

Body

Min.poř.

1.

Mrníci Opařany

4

0

0

0

18

:

5

12

1.

2.

Fbk Planá n. Lužnicí

3

0

0

1

17

:

12

9

4.

3.

Sokol Sudoměřice

1

0

0

1

8

:

6

3

6.

4.

Rychlá rota Tábor

1

0

0

1

9

:

7

3

5.

5.

Delfíni Tábor

1

0

0

3

12

:

17

3

2.

6.

Draci Chotoviny

0

0

0

4

9

:

26

0

3.

 

Liga -  1. kolo  – 6. 1. 2019

9:00

Draci Chotoviny

-

FbK Planá nad Lužnicí

4:7

10:00

Delfíni Tábor

-

FbK Planá nad Lužnicí

2:4

10:50

Mrníci Opařany

-

Draci Chotoviny

8:1

11:30

Delfíni Tábor

-

Sokol Sudoměřice

2:7

12:30

Mrníci Opařany

-

Sokol Sudoměřice

4:1

 

 

 

V

VP

PP/R

P

skóre

 

 

Body

1.

Mrníci Opařany

2

0

0

0

12

:

2

6

2.

Fbk Planá n. Lužnicí

2

0

0

0

11

:

6

6

3.

Sokol Sudoměřice

1

0

0

1

8

:

6

3

4.

Rychlá rota Tábor

0

0

0

0

0

:

0

0

5.

Delfíni Tábor

0

0

0

2

4

:

11

0

6.

Draci Chotoviny

0

0

0

2

5

:

15

0